Kaş Kaldırma Estetiği
Helen Aesthetics

Kaş Kaldırma Estetiği Nedir?

Genetik olarak veya yerçekimi etkisiyle ya da yaşın ilerlemesiyle dokularda oluşan gevşeme ile birlikte kaşlar normalden daha aşağı seviyelerde olabilir. Kaşların düşüklüğü yüzde yorgun, üzgün ve istenmeyen diğer ifadelerin oluşmasına neden olabilir.

Kaş kaldırma ameliyatları, tek başına yapılabildiği gibi, yüze uygulanan diğer ameliyatlar ile birlikte uygulanabilmektedir.

Doktorunuzun ameliyat öncesi yaptığı muayene sonunda, sizin istekleriniz ve fikirlerinizi göz önüne alarak, yüzünüze en uygun estetik formu belirler.

Tek başına kaş kaldırma ameliyatı lokal anestezi altında yapılabilir. Ameliyat, saçların arasından girilerek kaş ve altındaki dokuların yukarıya doğru asılması şeklinde yapılır.


Kimler Olmalıdır?

Kaşlarında oluşan düşüklük sebebiyle yorgun bir ifadeye sahip olan ve bu durumu düzeltmek isteyen herkes Kaş Kaldırma Estetiğini yaptırabilir.


Ameliyat Öncesi

Doktorunuz sizin yüzünüzün 3 boyutlu modellemesini çıkarttıktan sonra, sizin de fikrinizi alarak, ameliyat sonrası oluşacak muhtemel görünümünüzü 3 boyutlu olarak size sunacaktır.

Kaş Kaldırma Estetiği öncesi, kullandığınız mevcut ilaçlar ve rahatsızlıklarınız hakkında doktorunuzu bilgilendirmelisiniz.


Ameliyat Sonrası

Ameliyattan sonra ağrı kesicilerle kontrol edilebilen bir miktar ağrı ve minimal şişlik olabilir.

Ameliyattan sonraki gün banyo yapılabilir.

Ameliyat, saçlı deri içinden girilerek yapıldığı için izler dışarıdan bakıldığında gizli kalır ve görünmez.

Ameliyat sonrası doktorumuzun belirlediği aralıklarla kontrole mutlaka gelinmelidir.

2017 © Design & Photos   Retrodas.com